svk@svk.cz +420 281 021 305
Představujeme novinku: MIXO Gigabit – robustní připojení pro vysokorychlostní potřeby.
26.7.2018

MIXO Gigabit je robustní a kompaktní modulární konektorová jednotka. Perfektní datové připojení pro řešení stíněných konektorů v odvětvích jako jsou železnice, větrné elektrárny, aplikace pro automatizaci továren a další náročná průmyslová prostředí, která vyhovují požadavkům Cat. Požadavky 6A (vysokorychlostní přenos dat) jsou v současné době nejžádanější průmyslovou normou (až 500MHz) pro ethernetové připojení do 10 Gb / s.

Tento osmipólový modul s robustním štítem ze slitiny zinku má vysokou integritu signálu. Je vhodný pro různé standardy průmyslového Ethernetu nebo dokonce tam, kde je třeba připojit stíněné signály. Jednotka MIXO Gigabit může být kombinována s dalšími modulárními jednotkami řady ILME MIXO se širokou škálou kovových nebo plastových krytů.

Gigabitový modul musí být doplněn o 5A pozlacené crimpovací kontakty, CI série a kabelovou svorkou, která je dostupná pro 3 různé rozsahy průměrů kabelů, a to jak šroubovacích, tak i  – na vyžádání – speciální crimpovací, které odolávají masivnímu namáhání.

Pro více technických informací klikněte zde .