20820080002
Kód: 20820080002Široký sortiment
Tisíce produktů od světových výrobců.
Odborné poradenství
Technická podpora zkušeného týmu.
Rychlé dodání
Zboží skladem expedujeme obratem.
Certifikovaná kvalita
Komponenty splňující nejvyšší normy.
Detailní popis produktu
Cena za ks
MOQ = 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náš sortiment |
|---|---|
| Výrobce: | Harting |
| Series: | HARTING T1 Industrial |
| Element: | Adapter PCB |
| Termination method: | preLink® IDC insulation displacement termination |
| Number of contacts: | 2 |
| Rated current: | 1.5 A |
| Rated current 2: | 1.5 A |
| Limiting temperature: | '-40 ... +85 °C |
| Test voltage Ur.m.s.: | 0.5 kV |
| Specifications: | IEC 63171-6 / IEEE 802.3bu (remote power supply over PoDL = Power over Data Line) / IEEE 802.3cg (10BASE-T1) / IEEE 802.3bw (100BASE-T1) / IEEE 802.3bp (1000BASE-T1) |
| Packaging size: | 1 |
| Net weight: | 11.42 g |
| Country of origin: | Germany |
| European customs tariff number: | 85366990 |
| GTIN: | 5713140224261 |
| eCl@ss: | 27440190 Industry connector (unspecified) |
