O nás

Jsme tu pro Vás již více než 20 let.

Naše společnost se na trhu elektrosoučástek pohybuje již více než 20 let. Za tuto dobu jsme nasbírali bohaté zkušenosti, které Vám rádi předáme při realizaci Vaší zakázky. K dlouholetému fungování společnosti bezesporu přispívá i rodinná atmosféra a přátelský přístup k zákazníkům i zaměstnancům. 

Hlavním zaměřením SVK Elektronik s.r.o. jsou dodávky kvalitních, certifikovaných součástek, jako např. konektory, kabelové svazky, rozvaděče, krabice, lisovací nářadí a jiné komponenty pro drážní a automobilový průmysl. Úzce spolupracujeme s předními evropskými a světovými dodavateli, kteří jsou schopni předložit nejvyšší kvalitu elektrokomponent. Kvalitu našich dodávek potvrzují rovněž certifikáty ISO, jejichž splnění podléhá přísným kritériím, a to jak v oblasti kvality samotného sortimentu, tak i bezpečnosti práce, ekologické likvidace odpadů a udržitelnosti. 

Vážíme si projevené důvěry, se kterou se na nás naši zákazníci obracejí. Našim největším úspěchem je pro nás spokojený a vracející se zákazník. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám předložíme nabídku nebo komplexní řešení Vašeho projektu.