21033092505407
Kód: 21033092505407Široký sortiment
Tisíce produktů od světových výrobců.
Odborné poradenství
Technická podpora zkušeného týmu.
Rychlé dodání
Zboží skladem expedujeme obratem.
Certifikovaná kvalita
Komponenty splňující nejvyšší normy.
Detailní popis produktu
Cena za ks
MOQ = 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náš sortiment |
|---|---|
| Výrobce: | Harting |
| Series: | Circular connectors M12 |
| Element: | PCB adapter |
| Termination method: | Reflow soldering termination (THR) |
| Number of contacts: | 5 |
| Rated current: | 12 A |
| Rated current 2: | 12 A |
| Insulation resistance: | _108 Ω |
| Contact resistance: | _108 Ω |
| Limiting temperature: | '-40 ... +125 °C |
| Mating cycles: | ≥ 100 |
| Isolation group: | I (600 ≤ CTI) |
| Material (insert): | Polyamide (PA) |
| Material (contacts): | Copper alloy |
| Surface (contacts): | Au over Ni Mating side |
| Material flammability class acc. to UL 94: | V-0 |
| Specifications: | IEC 61076-2-111 |
| Packaging size: | 30 |
| Net weight: | 6.12 g |
| Country of origin: | Romania |
| European customs tariff number: | 85366990 |
| GTIN: | 5713140228368 |
| eCl@ss: | 27460201 PCB connector (board connector) |