21038211514
Kód: 21038211514Široký sortiment
Tisíce produktů od světových výrobců.
Odborné poradenství
Technická podpora zkušeného týmu.
Rychlé dodání
Zboží skladem expedujeme obratem.
Certifikovaná kvalita
Komponenty splňující nejvyšší normy.
Detailní popis produktu
Cena za ks
MOQ = 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náš sortiment |
|---|---|
| Výrobce: | Harting |
| Series: | Circular connectors M12 |
| Element: | Cable connector |
| Termination method: | Crimp termination |
| Rated current: | 4 A |
| Rated current 2: | 4 A |
| Insulation resistance: | _108 Ω |
| Contact resistance: | _108 Ω |
| Limiting temperature: | '-40 ... +85 °C |
| Mating cycles: | ≥ 500 |
| Isolation group: | I (600 ≤ CTI) |
| Material (insert): | Liquid crystal polymer (LCP) |
| Specifications: | IEC 61076-2-101 |
| Packaging size: | 1 |
| Net weight: | 45.72 g |
| Country of origin: | Romania |
| European customs tariff number: | 85366990 |
| GTIN: | 5713140225404 |
| eCl@ss: | 27440116 Circular connector (for field assembly) |
