21038811414
Kód: 21038811414Široký sortiment
Tisíce produktů od světových výrobců.
Odborné poradenství
Technická podpora zkušeného týmu.
Rychlé dodání
Zboží skladem expedujeme obratem.
Certifikovaná kvalita
Komponenty splňující nejvyšší normy.
Detailní popis produktu
Cena za ks
MOQ = 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náš sortiment |
|---|---|
| Výrobce: | Harting |
| Series: | Circular connectors M12 |
| Element: | Cable connector |
| Termination method: | Crimp termination |
| Number of contacts: | 4 |
| Rated current: | 4 A |
| Rated current 2: | 4 A |
| Insulation resistance: | _108 Ω |
| Contact resistance: | _108 Ω |
| Limiting temperature: | '-40 ... +85 °C |
| Mating cycles: | ≥ 500 |
| Isolation group: | I (600 ≤ CTI) |
| Material (insert): | Liquid crystal polymer (LCP) |
| Specifications: | IEC 61076-2-101 |
| Packaging size: | 1 |
| Net weight: | 0.048 kg |
| Country of origin: | Romania |
| European customs tariff number: | 85366990 |
| GTIN: | 5713140225770 |
| eCl@ss: | 27440116 Circular connector (for field assembly) |
